Zizigo güvenli mi?

Değerlendirme 06 Eylül 2013 tarihinde üye1 tarafından yapıldı
1737 Kez Okundu
Zizigo güven düzeyi
%100
100 5
Sizce Güvenli mi?

Zizigo, Markafoni çatısı altında kurulan, tıpkı Markafoni gibi giyim ürünleri satan güvenilir bir site. Özel alışveriş kulüpleri tarafından açılan bu tip siteler bu aralar ciddi artış göstermekte, örneğin; Modagram, Enmoda, Arabulvar vs.

Zizigo internetten alınan giyim ürünlerine ait temel sorun olan kargo ücretini, ücretsiz yaparak çözmüş durumda. Hatta bu tip sitelerin çoğunda kargo ücretsiz ve enteresan şekilde satılan ürünler mağaza fiyatlarına göre çok çok uygun. Örneğin: Koton ürünleri indirime girse daha mağaza fiyatlarında büyük oynamalar olmaz, bu sitelerde ise zaten uygun olan fiyat üzerine indirim yapılıyor ek olarak hediye çeki de veriliyor ki sürekli alışveriş yapasınız.

Markafoni Zizigo'da alışverişi artırabilmek için %10 değerinde sabit bir hediye çeki hazırlamış. Çeke markafoni.com üzerinden ulaşabilirsiniz, ulaşamayanlar için çek kodu: ZZGMKF olduğunu belirtmekte fayda var.

Eğer kıyafet alışverişi yapmak istiyorsanız ve uygun fiyatlı ürünleri gözünüze kestirdiyseniz Zizigo sizin için biçilmiş kaftan.

Yorumlar

bende memnunum zizigodan istediğiniz fiyat marka herseyi bulabiliyorsunuz

Yorum 22 Ocak 2014 tarihinde üye275 tarafından yapıldı
Tüm Değerlendirmeler 1435 (popülerlik sırası) 60594 (popülerlik sırası)
Siteyi Değelendirin
sonuçlar
Ürün Bilgileri
sonuçlar
Alışveriş Süreci
sonuçlar
Teslimat Süreci
sonuçlar
Müşteri İlişkileri
sonuçlar
Kargo Ücreti
sonuçlar
Ürün Çeşitliliği
guvenlimi.com © 2012 - 2016 hizmet şartları gizlilik bildirim puan rehberi teknoloji