Webzanem

webzanem hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Cilt bakımından el, ayak ve saç bakım ürünlerine, bakanlık onaylı gıda takviyelerinden anne bebek malzemelerine kadar farklı kategoride yer alan binlerce ürünü kolaylıkla satın alabileceğiniz webzanem.com sitesi, sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Güzelliğinize güzellik katacak en kaliteli markaların makyaj ürünlerini bulabileceğiniz sitede ayrıca diyabet ve şeker ölçüm aletleri gibi medikal ürünleri de bulabilirsiniz. Site, zaman zaman cilt bakım ürünleri başta olmak üzere tüm ürünlerinde indirimlere ve kampanyalara gidiyor. Öyle ki site üzerinde sık sık 3 al 2 öde kampanyasına rastlayabilirsiniz. Sitenin bu yönünün oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Tüm alışverişlerinizin büyük bir gizlilik ve güvenlik prensipleri içerisinde gerçekleştirebileceğiniz site, SSL güvenlik sertifikası kullanıyor. Yani alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik birçok ürün fiyatının piyasa ortalamasının oldukça altında olduğunu da müjdeleyebiliriz. Ancak sitenin belki de en olumsuz özelliği 129 TL alışverişlerde kargo ücreti alması. Yani çoğu sitede 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanından yararlanabilmenize rağmen bu sitede ücretsiz kargondan ancak 129 TL üzeri alışverişlerde yararlanabiliyorsunuz. Teslimat konusunda ise site tüm teslimatların 4 ile 10 gün arasında gerçekleştirildiğini ifade etmiş. Yani bu sürenin ortalama 4-5 gün olacağını düşünürsek, beklemekten hoşlanmıyorsanız, site sizin için uygun olmayabilir. Ürünlerin iade sitesi ise site üzerinde 14 gün olarak belirtiliyor. Site, ödemeler söz konusu olduğunda sizlere kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli çekim imkanları da tanıyor. Ödeme esnasında indirim kuponlarını kullanabilir, ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kargo miktarı ise 7.90 TL olarak belirtilmiş. Kredi kartı yanı sıra havale ile de ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Genel olarak, ürün kullanmak için acelesi olmayanlara, 3 al 2 öde kampanyalarını takip etmek için siteye üye olmalarını tavsiye ediyoruz.

Henüz yazıldı

üye431 1 yıl önce yazıldı

Kesinlikle alışveriş yapmayın! Faturalandırdığı ürünü eksik olarak gönderiyor. Bir de telefonda bunun normal bir durum olduğunu söylüyor. Aynı gün kargo dediği ürünlerimi 1 gün sonra akşam saatlerinde kargoladı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye418 2 yıl önce yazıldı

Kargo çok hızlı olduğu ve bir ürünün yanlış olduğu için yorum yapmıştım olumlu olarak. Fakat 15gundur iade ettiğim hatalı ürün ne doğru ürünle değiştirildi nede ürün iadesi yapıldı. Telefon ile ulasmak mumkun degil zaten. Bu hasar sorunsuz gayri ciddi bir forma görmedim.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye418 2 yıl önce yazıldı

merhaba. ürün çeşidi olarak gayet iyi. telefonda iletişim zayıf sadece.genelde ürünler diğer firmalara nazaran uygun. 18.04.17 de piyasa fiyatını altında almış olduğum dermo kozmetik ürünlerim 2. gün elime ulaştı. sadece almış olduğum hatalı güneş kremini değiştireceğim. hızlı teslimat konusunda çok iyiler değişim konusunda tekrar yorum yapacağım .

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye380 2 yıl önce yazıldı

Sık alışveriş yaptığım bir site fiyat avantajı oldakça çok telefon ilede gayet net bilgiler alabiliyorsunuz. Profesyonelce yönetildiği belli bir site. Genelde aynı gün kargo yapıldı. Tavsiye ederim.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
AYŞE OZBEK 2 yıl önce yazıldı

Siteden daha önce alışveriş yapmış kullanıcılar var mı? Ben bugün alışveriş yapma teşebbüsünde bulundum. Banka ödeme sayfasında onay vermedi. Bankayı aradım. Kişi onayı ile alışveriş gerçekleştirilen sitelerden dedi. İlk defa böyle bi durumla karşılaştım. Daha önce alışveriş yapmış olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!