Turuncu Kasa Güvenlimi

Turuncu Kasa

turuncu kasa hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Turuncukasa.com sitesi “İndirime Renk Geldi” sloganıyla birbirinden farklı kategorilerde ürün satıyor. Sitede güneş ürünleri, makyaj, anne ve bebek ürünleri, cilt ve saç bakım ürünleri, sağlık ve medikal ürünler, cinsel sağlık ürünleri, kişisel bakım ürünleri, besin takviyeleri ve sporcu ürünleri satılıyor. Her bütçeye uygun ürünler var. Uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra yüksek fiyatlı ürünler de kolaylıkla bulunabiliyor. Bütün ürünler %100 orijinal.
Sitede “Outlet Ürünler” kategorisinde %90’a varan indirimlerle ürün satın almak mümkün. Bu kategoride yer alan ürünlerin bu kadar ucuz olmasının sebebi son kullanma tarihlerinin yaklaşmış olması ya da stok fazlası ürünler olması. Bu kategorideki ürünler de tamamen orijinal. “Kargo Bedava Ürünler” sayfasındaki ürünleri satın aldığınızda herhangi bir kargo ücreti ödemiyorsunuz. Bu sayfada da yine indirimde olan ürünler de listelenmiş. Bu sayede de ihtiyacınız olan bir ürünü indirimli fiyatla kolayca alabiliyorsunuz. “Kampanyalar” bölümünden güncel kampanyaları inceleyerek, kampanyalı ürünler satın alınabiliyor. “Turuncuplus” bölümünde de yine indirimli ürün satın almak mümkün. 
Siteden ürün satın alırken kredi kartı bilgileriniz 128 Bit SSL sertifikası ile korunuyor. Ayrıca havale/EFT, kapıda nakit ya da kredi kartıyla veya BKM Express ile ödeme yapabiliyorsunuz. Kozmetik ürünlerde artık taksit yapılmadığı için siteden aldığınız kozmetik ürünleri için taksit yapamıyorsunuz. 
Bir ürün satın aldığınızda ürününüz sipariş onay mailinizin ardından en geç yedi iş günü içerisinde adresinize teslim ediliyor. Ürünleriniz Aras Kargo ile adresinize gönderiliyor. 150 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız ürünleriniz ücretsiz gönderiliyor. Kargonuz adresinize geldiğinde kargo paketinizi, görevlinin yanında açmanız ve eğer paketinizdeki ürünler zarar gördüyse tutanak tutturarak geri göndermeniz gerekiyor. Tutanağın sizde kalan kopyasıyla müşteri hizmetlerine bilgi vermelisiniz. Böyle bir durumda sorununuz çözülebiliyor. Eğer teslim aldıktan sonra ürünler hasar görmüş olursa herhangi bir geri dönüşü yok. Bu yüzden ürünleri kontrol etmeniz çok önemli. 
Bir ürünü satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz. İade edeceğiniz ürünün ambalajının açılmamış olması, kullanılmamış olması ve yeniden satılabilecek durumda olması gerekiyor. Ürünü göndereceğiniz zaman e-mail, telefon ya da faks ile bildirimde bulunmalısınız. Ürünü faturasıyla birlikte geri gönderdiğinizde 15 gün içerisinde paranız iade ediliyor. Outlet ürünler kategorisinden alınan ve son kullanma tarihinin dolmasına 1 seneden az kalmış olan ürünler iade alınmıyor. 
Sitenin şartları bu şekilde. Ücretsiz kargo limiti biraz yüksek ve kargo süresi de biraz uzun. Bunlar eksi puan almasına sebep oluyor.  İndirimli fiyatları ve avantajları sayesinde artı puan alıyor. Eğer sitedeki kategorilerde ürünlere ihtiyacınız varsa bir göz atıp alışveriş yapabilirsiniz…

Henüz yazıldı