tekramarket Güvenlimi

tekramarket

tekramarket hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
10
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Tekramarket, sanal bir teknoloji market olarak tasarlanmış. Bilgisayar bileşenleri, bilgisayarlar, tabletler, çevre birimleri, güvenlik sistemleri, oyun ve konsollar, ofis makinaları, sarf malzemeleri, veri depolama ve yazılım ürünleri Tekramarket’te satılıyor. Ayrıca oyun severler için “Gaming Ürünleri” bölümü tasarlanmış. “En Yeniler” kategorisinde en yeni ürünler sıralanmış. “Markalar” kategorisinde ise markaları bulabilme imkanınız var.

Teknoloji market olduğu için ürünlerin fiyatları çok uygun değil ancak kaliteli ürünleri siteden temin etmek mümkün. Ayrıca indirimli ürünler de belirtilmiş. Siteden ürün satın alabilmeniz için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Mail adresinizle ya da Facebook hesabınızla kayıt yaptırabiliyorsunuz. Sepetinize koyduğunuz ürünleri kredi kartınızla ya da havale/EFT yöntemiyle satın alıyorsunuz. Başka herhangi bir ödeme seçeneği verilmemiş. Axess, Bonus, World ve Maximum kartlara 6 taksit ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Üzerinde “Hızlı Gönderi” yazan ürünler dışında siparişinizi çalışma saatleri içerisinde verirseniz siparişinizden sonraki ilk iki iş gününde kargoya teslim ediliyor. Belirli dönem ve kampanyalarda ücretsiz kargo seçeneği var ancak normalde kargo ücreti var. Ücretsiz kargo sadece Türkiye için geçerli. KKTC ve diğer ülkeler için ücretsiz kargo seçeneği yok. Türkiye dışındaki ülkelere yurtdışı ücretlendirme tarifesi ile kargo gönderiliyor. Bu ücretlendirme tarafınıza bildiriliyor.

Satın aldığınız herhangi bir ürünü ambalajını bozmadan ve açmadan 14 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz. Ürünü iade etmeden önce fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail göndermeniz gerekiyor. Ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçerek iade süreciniz ile ilgili bilgi veriyor. Ürünü geri gönderirken adınıza kesilen faturayı da geri göndermeniz gerekiyor. Ürünün bedeli kredi kartınıza yansıtılıyor. İade ederken kargo ücretini firma kendisi karşılıyor.

Sevkiyat sırasında ürünün zarar görüp görmediğini anlamanız için ürünü kargo görevlisinin önünde açıp kontrol etmeniz ve üründe bir zarar varsa tutanak tutturarak geri göndermeniz gerekiyor. Teslimat sırasında fark edemediğiniz bir hata varsa fatura ve sipariş bilgilerinizin yazılı olduğu bir maili firmaya göndermeniz gerekiyor. Eğer uygun görülürse iade edilen ürünü mağazaya gönderip yeni ürün alabiliyorsunuz. Bu durumda da kargo ücretini firma karşılıyor.

Tekramarket’in şartları ve bilgileri bu şekilde. Teknoloji ürünlerine ihtiyacınız varsa siteyi tercih edip etmemek tamamen sizin tercihiniz...

Henüz yazıldı