Sanal Pazar

sanal pazar hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Gold PC ya da Hizlial sitelerini yakından tanıdığımız Gold İnternet Teknolojileri\'nin açık artırma sitesi sanalpazar.com sadece site olarak güven verici. Tipik bir açık artırma sitesi olduğu için satıcılardan aldığınız ürünlerin sıfır ya da faturalı olmasına dikkat etmelisiniz. Siteyi diğer açık artırma sitelerinden ayıran en iyi özelliği tüm kredi kartlarına vade farksız taksit imkanı sunması ve sattığınız üründen aldığı %5\'lik rakiplerine oranla düşük komisyon oranı. Ek olarak site üzerinden yapılan satışlarda kargo fırsatını da kullanabiliyorsunuz.

Henüz yazıldı

tasarimix 3 yıl önce yazıldı

Şuan sanal pazar'ın sahibi gold bilgisayar battığı için kayyum atandı ve şuan ne kadar güvenli bunu tartışmak lazım. Hesaplarına el koyulabilecek bir firmanın hesaplarının aracılık yapması sıkıntı çıkarabilir.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
editör 1 yıl önce yazıldı

Gittigidiyor benzeri bir site daha olan sanalpazar.com genelde aynı çeşit ürünlerden çok çeşitli fiyat seçeneği bulunuyor. Daha önce odama yapıştırmak için 5 metrelik uzaktan kumandalı şerit led ışık almıştım. Normalde ürünün kumandası 24 tuşluydu. Fakat satıcıdan bir üst model kumandayı rica ettiğimde gayet anlayışlı davranarak bir üst modeli olan 44 tuşluyla gönderdi. Ürünün kargosunda pek bir sıkıntı olduğu söylenemez fakat ürünün kalitesinden mi yoksa kargodan mı kaynaklanan bir sorundan dolayı mı bilmiyorum ama ürün biraz yapışkan bir şekilde geldi. Onun haricinde ürün gayet sağlam olduğu için ürüne onay vermekte bir sakınca görmedim. Fakat yine de siz puanı yüksek olan kullanıcılardan alışveriş yaparak işini garantiye alsanız iyi olur.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
editör 1 yıl önce yazıldı

İkinci el eşya satımı için gittigidiyor, sahibinden ve sanalpazar siteleri ülkemizde en çok kullanılan siteler olarak dikkat çekiyorlar. Bu siteler üzerinden ilan vermek ve satış yapmak sizi binlerce kullanıcıya ulaştırıyor ve ürünlerinizin çok çabuk satılmasını sağlıyor. Bu sitelerde satış yapmak istiyorsanız eğer sanalpazar tercihiniz olmalı. Sahibinden ve gittigidiyor üzerinde her ilan için para öderken kısıtlı bir süre yayımda kalması sonucunda satılmadığı takdirde tekrar o ürün için para ödemek sizin kar marjınızı oldukça düşürüyor. Ayrıca aldıkları komisyon ise sizlerin ürünlere daha yüksek bir değer biçmenize sebep oluyor ve bu yüzden ürünlerde fiyat ister istemez yükselirken alıcıya da cazip gelmeyebiliyor. Sanalpazar bu konuda çok daha avantajlı durumda. Öncelikle ürün listelemesinden para almıyor ve bununla da kalmayıp 90 gün ürününüzü listeliyor ve komisyon olarakta %5 kdv alıyor. Kullanıcı sayısı da gün geçtikçe artan sitede müşteri potansiyeliniz de artıyor ve ürünlerinizi diğer sitelere göre daha uyguna koyabildiğiniz için daha kolay satabiliyorsunuz.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!