patibutik

patibutik hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Patibutik.com 2011 yılında kurulmuş. Sayfanın amacı hayvanlara yardım etmek. Siteye kullanılmayan giysiler bağışlanıyor ve bu giysiler satılarak gelir elde ediliyor. Elde edilen gelir ile hayvanlara yardım ediliyor. Yapılan her yardım fatura ve banka dekontlarıyla beraber detaylı bir şekilde siteden paylaşılıyor.

Sitede giyim, aksesuarlar, saatler, vintage giyim ve aksesuar, güneş gözlük modelleri, optik gözlük modelleri ve ayakkabılar kategorileri mevcut. “İndirimdekiler” linkinden indirimdeki ürünlere göz atabilirsiniz. “Ürünler” linkinden ise bütün ürünleri bir arada görebiliyorsunuz. Sitede filtreleme özelliği de var. Bu sayede ürünleri ucuzdan pahalıya ya da pahalıdan ucuza listeleyebilirsiniz.

Sitede yer alan ürünlerin altındaki fiyatlar KDV hariç fiyatlar, sepete eklediğinizde ve ödeme sayfasına gittiğinizde üstüne KDV fiyatının da eklendiğini görebilirsiniz. “Satın Al” butonuna tıkladıktan sonra alt kısma siparişinizle ilgili detayları girmeniz gerekiyor.

Ödeme seçeneği olarak sadece “Online Kredi Kartı” seçeneği mevcut. Eğer kapıda ödeme seçeneği ile ürün sipariş etmek isterseniz site üzerinden alışveriş yaparak değil Whatsapp numarasına mesaj atarak ürün satın alabiliyorsunuz. Siteden kapıda ödeme seçeneğini tercih edemiyorsunuz.

Siteden satın aldığınız ürünler Aras Kargo ile adresinize gönderiliyor. Sitedeki ürünler bağışlanmış ürünler olduğu için stok problemi yok. Satın aldığınız ürünlerin kargo ücretini siz ödüyorsunuz ancak bazı ürünlerde ücretsiz kargo seçeneği de olabiliyor. Aldığınız ürünler duruma göre 1-3 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim ediliyor. Sitedeki “Kargo Takip” linkine tıklayarak kargonuzun durumunu da öğrenebilirsiniz.

Siteden aldığınız ürünler için iade seçeneği yok. Aksesuar, gözlük ve vintage ürünler haricinde, satın aldığınız ürünün elinize ulaştığı tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde etiketi koparılmamış ve hasar görmemiş bir şekilde geri göndererek değiştirebiliyorsunuz. Değişim talebini öncelikle mail ile bildirmeniz gerekiyor. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerde kargo bedellerini siz ödüyorsunuz. Satın aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda Whatsapp iletişim hattı ile irtibata geçebiliyorsunuz.

Site oldukça güzel bir amaçla kurulmuş. Eğer sitede satılan ürünlere ihtiyacınız varsa, bu ürünleri satın alarak hayvanlara destek olabilirsiniz. Site, genel olarak olumlu bir tablo çiziyor yine de patibutik.com’dan alışveriş yapıp yapmamak tamamen sizin tercihiniz...

Henüz yazıldı