Nikonmedia

nikonmedia hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Henüz yazıldı

uye232 1 yıl önce yazıldı

ikinci elden daha ucuz olması çok garip, kapıda ödeme seçeneği mevcut değil. güvenmiyorum..

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!

Site hakkında herhangi bir açıklama mevcut değil, bildirdiğiniz gibi kapıda ödeme seçeneği de bulunmuyor. Gerçekten alışveriş yapılmak isteniyorsa Havale/EFT kullanılmamalı, en azından geri dönüş için kredi kartı kullanılabilir.

editör 5 yıl önce yazdı
uye218 1 yıl önce yazıldı

5 adet sipariş verdim sorunsuz birşekilde ürün teslim edildi bence çok güvenilir bir site

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!

Yurt dışından gelen ürünlerde garanti durumu her zaman sıkıntılı olmuştur, ürünün bozulması için kullanıcı tarafından zarar görmesine gerek yok, teknoloji ürünleri üretim standartlarına bağlı olarak belirli bir süre sonra deforme olmakta, eğer bu süre garanti için belirtilen zamanı aşamamışsa gerçekten garantiye çok ihtiyacınız olur.

editör 5 yıl önce yazdı

Bende nakit havale gönderimi ile Nikon D90 siparişi vermştim 2 gün dendi ama 3 günde geldi ürünleri yurtdışı ama orjinal ürünler garantiyi sonradan yaptırmışlar ama zaten kolay kolay ürün bozan biri degilim benim için problem olmadı

uye223 5 yıl önce yazdı

Alışveriş süreci ile alakalı olarak daha detaylı bilgi vermeniz, siteden alışveriş yapmak isteyenler için faydalı olacaktır. Hangi ödeme metodunu seçtiniz, ürün sipariş ettikten kaç gün sonra size ulaştı, müşteri hizmetleri sizinle iletişim kurdu mu vs... Ek olarak sitenin fiyatları çok uygun, örneğin Pentax K-R 900 TL, bazı ilan sitelerinde bile ikinci el fiyatı bu sayıdan fazla oluyor.