Minecraft Pazarı

minecraft pazarı hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
8.3
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

minecraftpazari.com sitesi tüm dünyada devam eden Minecraft çılgınlığı için kurulmuş bir hesap satışı sitesi.

Bu siteden Minecraft hesabı satın alıp oyun oynayabiliyorsunuz. 3 adet kategori var. Minecraft Premium, Minecraft Launcher Premium ve Adminlik. Minecraft Premium hesabı satın aldığınızda şifresini güvenlik sorusunu ve skinlerini değiştirebiliyorsunuz. Bu hesabı satın almanın bedeli 20 tl. Minecraft Launcher Premium satın aldığınızda bu hesabın şifresi ve kostümü değişmiyor.

Sadece launcher üzerinden hesaba girebiliyorsunuz. En ucuz hesap da bu. Fiyatı 10 tl. Adminlik satın alarak ise CS:GO Fun sunucusunda admin olabiliyorsunuz. Oyun hakkında yeterince bilginiz yoksa bu hesabı almamanız gerekiyor. Bu hesabın da bedeli 50 tl. Bu hesaplardan birini satın almak için öncelikle siteye üye oluyorsunuz. İninal mobil ile satın al’a tıklayarak bu panele ulaşabilirsiniz. İsim soyisim, mail adresi ve şifre üye olmak için yeterli. Üye olduktan hemen sonra herhangi bir onay maili gelmeden siteye giriş yapabiliyorsunuz. Zaten siteye üye olduğunuza dair herhangi bir mail de gelmiyor. Burada ilk karşınıza çıkan ürünler oluyor. Ürünlerin yanında da stok durumları var eğer stokta yoksa sipariş edemiyorsunuz.

Bakiye Yükle butonuna tıklayarak bakiye yükleyebilirsiniz ancak bu butona tıkladığında şu an hata verdi. Bakiye yüklemek istendiğinde herhangi bir işlem yapılamadı. Bu da sadece İninal yöntemiyle satış yapan bir site için olumsuz puana neden oluyor. Siteden herhangi bir bakiye yüklemesi yapamıyor ya da herhangi bir şey sipariş edemiyorsunuz. Biz denediğimizde siteden sipariş veremedik ama siz sipariş verebilirseniz. satın aldığınız hesabın şifresini, kostümünü ve diğer bilgilerini değiştirebiliyorsunuz. İstediğiniz skinleri yükleyebiliyorsunuz. Sitede sadece 2. el hesaplar satılıyor ve satın aldığınız bütün hesaplar 1 defaya mahsus olmak üzere 1 hafta garanti altına alınıyor. Herhangi bir sorun oluştuğu taktirde Destek Bildirimi bölümüne bildirim yollayabiliyorsunuz. Size 48 saat içerisinde cevap veriyorlar. Site ile ilgili bilgiler bu şekilde. Ödeme sisteminin kötü olması sitenin en büyük eksisi. Zaten siteden sadece hesap alınıyor. Site yetkililerinin bu konuyla bir an önce ilgilenmesi gerekiyor. Siz de Minecraft hesabı almak isterseniz siteyi kullanmayı deneyebilirsiniz.

Site ile ilgili bir video:

 

Henüz yazıldı

bbk66 2 yıl önce yazıldı

banım açıldı saolun hesap geldi umarım böyle davam eder badlionda banlıydım açtı saolsun möderetor hepinize çok teşükkürler

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
bbk66 2 yıl önce yazıldı

bu site dolandırıcı bn burdan aldım e mailme hiçbir şey gelmedi haberiniz olsun size tavsiyem giidin minecraft.netten alın bby hakkım haram olsun inş

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!