Markasyam

markasyam hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Markasyam, instagram üzerinden satış yapan sayfalardan birisi. Son zamanlarda instagram üzerinden satış yapan birçok mağaza var. Markasyam da bu sayfaların arasına katılmış.

Sayfada şu an 780 gönderi ve 48300 takipçi var. Sayfada sadece spor ayakkabılar satılıyor. Bütün ürünlerin orijinal olduğu ve fatura kesileceği söyleniyor. Ayrıca satın aldığınız ürünü kapıda ödüyorsunuz.

Satın aldığınız ürün ücretsiz kargo ile adresinize teslim ediliyor. 7/24 whatsapp hizmetiyle ayakkabılarınızı müşteri temsilcileriyle görüşüp ayakkabı sipariş edebiliyorsunuz.

Sayfa detaylı incelendiğinde hiç olumsuz yoruma denk gelinmemiş olması müşteri memnuniyetine çok önem verdiklerinin bir göstergesi.

Ayakkabı görsellerinin yanında müşterilerinden onay alarak, onların memnuniyet mesajları da yayınlanıyor. Ayrıca görsellerin altında herhangi bir olumsuz yorum da görülmüyor. Genellikle fiyat sorulmuş.

Sayfada bazen belli aralıklarla bir fiyat söyleniyor ve bu söylenen fiyat bütün ayakkabılar için geçerli oluyor. Ancak bu kampanyayı sürekli yapıp yapmadıkları bilinmediği için, istediğiniz ayakkabıyı sipariş ederken Whatsapp destek hattından fiyat hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor.

Sayfada bunun dışında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Hangi kargoyla geldiği, kargonuzun elinize kaç günde geçebileceği, iade koşulları, değişim koşulları, kapıda ödemede kredi kartı seçeneği olup olmadığı eğer varsa taksit seçeneği var mı gibi soruların cevapları ne yazık ki verilmemiş. Bu da sayfa için büyük bir eksi. Sadece ayakkabı görselleri ve arada bir kampanya fiyatı belirtilmiş. Bu görsellerin altında ise ayakkabıların hangi numaralarının stokta bulunduğu bilgisi yine belirtilmemiş.

Müşteri memnuniyetine önem veriyor olsa da bu gibi ayrıntılara yer vermemiş olması sayfanın çok fazla eksi puan almasına neden oluyor. Sayfanın ayrıntıları bu şekilde. Olumsuz yorum almamış olması, kargonun ücretsiz olması ile artı puan alsa da eksi puan almasını sağlayacak şeyler de mevcut. Spor ayakkabısı almak istiyorsanız sayfayı inceleyerek, bu şartlar altında sipariş vermek isterseniz Whatsapp destek hattı ile sipariş verebilirsiniz.

Henüz yazıldı

üye414 2 yıl önce yazıldı

adamlar sahtekar dolandırıcı üstelik yapı kredi gibibir bakadan bu kadar resmi ticari yürütüyorlar b u işi. her yere şikayet ettim. asla peşini bırakmicam. amacım çarpılan para değil böle resmi yollarla tc nde bu işerin rahatlıkla yapılması. yazıklar olsun

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye400 2 yıl önce yazıldı

Kesinlikle güvenmeyin sahtekar ve dolandiricidan baska bisey degiller.daha bir kaç gün önce sipariş verdim ayakkabi hatalı geldi ve ayakkabi orjinalde degil sahte.ayakkabiyi almadan öncede ozellikle belirttim herhangi bir sorunda iade aliyormusunuz diye tabi efendim 3 gün içinde iade edebilirsiniz dediler bende güvenip verdim ayakkabı sorunlu çıkınca bende msj attım iade için cevap vermedikleri gibi bide sayfadan beni engellediler tabi kesinlikle vazgecmedim bütün haklarımi araştırdım tüketici

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye392 2 yıl önce yazıldı

Tam anlamıyla insan dolandiriyolar çünkü ürünleri sahtedir profile orjinal yazmakla orjinal olmuyo.iade etmek istediğinizde yanıt bulamiyacaksiniz hesap günü yakındır asjdhsv

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye388 2 yıl önce yazıldı

Asla güvenmeyin diyerek başlıyorum sözlerime...Ürünü alana kadar kibar bir şekilde sorularınız yanıtlanıyor fakat ürün ( orjinallikle alakası olmayan pazarda satılanların bile daha gerçekçi olduğu ) elinize ulaştığında geri iade talebinize cevap vermeyen dolandırıcılık hesabı. Aşırı derecede pişkinler aynı zamanda. Fatura adresleri bile var ama şikayet edicem sözleriniz bile umurlarında değil. Kesinlikle alışveriş yapmayın...

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye382 2 yıl önce yazıldı

Herşey yalan. Ürünler orjinal değil. Siparişi verirken iade olduğunu söylüyorlar iade talep edince kapı duvar. Hicbir yerden ulasilmiyor. Tamamen insanlari kandirip dolandirmak icin acilmis bir isletme.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!