Markariya

markariya hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
10
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Gün içinde cep telefonuma gelen mesajda markariya.com'da Samsung S3 marka telefonun 700TL civarında bir fiyata düştüğü belirtiliyordu. Siteye girdiğimde belirtilen marka ve model telefonu bulamadım, satışı yoktu. Sitede satılan ürünler orijinal gibi fakat iletişim bigileri alanına geldiğinizde firmaya ait herhangi bir bilginin yer almadığını göreceksiniz. Markariya.com'dan alışveriş yapmak güvenli görünmüyor.

Henüz yazıldı

editör 1 yıl önce yazıldı

Daha önceki yazılarda Markariya'nın dolandırıcı olduğu vurgulanmıştı, şu an siteyi kontrol ettiğinizde aktif olmadığını görürsünüz. Muhtemelen insanları istedikleri gibi dolandırmadan ifşa oldular. Bir başka isimle site açmamaları dileklerimle.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
editör 6 yıl önce yazıldı

Markariya.com kayıt esnasında telefon numarası zorunluluğu vermiş, fakat kayıt olurken telefon ile herhangi bir işlem yapılmıyor. Telefonunuza reklam göndermek için yaptıkları bu çalışma müşteri istediği doğrultusunda olmalı. Ödeme ve teslimat sayfasında kredi kartı ile ödeme seçeneği yazılmış fakat ürün detay sayfalarında taksit alanı çalışmıyor. Markariya müşteri kazanmak istiyorsa, yeni başladığı bu sektörde daha özenli çalışmalı.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!