markalarcadirim

markalarcadirim hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Markalarcadirim.com giyim üzerine kurulmuş bir site. Mont, ayakkabı, pantolon, kazak, elbise, ceket, etek, bluz, abiye, hırka, gömlek, çanta, aksesuar kategorileri bulunuyor. Site, bayan giyim üzerine kurulu. Erkek giyim ürünleri yok. Her kategoride birçok model var. Fiyat sıralaması karışık, ucuzdan pahalıya ya da pahalıdan ucuza gibi bir sıralama yok. Ürünler seriler halinde yer alıyor. Sınırlı sayıda seri olduğu için istediğiniz beden kalmayabiliyor. Bu yüzden biraz acele davranmanız gerekebilir. Fiyatlar genellikle oldukça uygun. Çok ucuz fiyatlara giyim ve aksesuar alışverişi yapabiliyorsunuz. Sitede birçok marka yer alıyor. Satılan ürünlerin tamamı orijinal.

Sitenin listeleme tarzı biraz kötü. Baktığınız bir elbiseyi daha sonra almak için siteye girdiğinizde bulmak için sayfaların arasında tek tek gezinmeniz gerekiyor. Sayfa numaraları yazmadığı için hangi elbisenin kaçıncı sayfada olduğunu da not edemiyorsunuz. 1 sayfada 12 ürün sergileniyor. İleri ve geri butonlarına tıklayarak sayfalar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Herhangi bir arama butonu yok ve elbiseler hakkında detaylar da belirtilmemiş. Elbiselerin sadece görsellerine bakabiliyorsunuz yani kumaş özellikleri, görsellerdeki mankenin boyu gibi detayları inceleyebilmeniz mümkün değil.

Beğendiğiniz ürünleri sepete attıktan sonra sağ alttaki “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş sayfasına geçiş yapabiliyorsunuz. Ürün sipariş etmeniz için herhangi bir üyeliğe ihtiyacınız yok. 100 TL’nin altında ürün sipariş ettiğinizde 10 TL kargo ücreti var. Çıkan sayfada kargo ücreti ve toplam ücretin yanı sıra sipariş edeceğiniz ürünler de listeleniyor. “Sipariş Ver” butonuna tıklayarak son adıma geçebiliyorsunuz. Bu kısımda ad-soyad, adres bilgileri ve telefon numaranızı yazıyorsunuz. Telefon numaranıza doğrulama kodu gönderiliyor bu sebeple kendi numaranızı doğru bir şekilde yazmanız gerekiyor. Site üzerinden kredi kartıyla online olarak satın alma seçeneği yok. Sadece kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı ile sipariş seçenekleri var. Bunlardan birini seçerek “Sipariş Ver” butonuna tıklayıp siparişinizi hızlı bir şekilde verebiliyorsunuz.

Siteden 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Satın aldığınız ürünler size ulaştığında 30 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz. İade edeceğiniz ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleriyle geri gönderilmesi gerekiyor. Eğer ürünün yanında promosyon ya da ücretsiz ürünler gönderildiyse bu ürünleri de iade etmelisiniz. Ürünlerle beraber size gelen iade formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, iade edeceğiniz ürün ya da ürünlerle geri gönderiyorsunuz. Eğer değişim yapmak istiyorsanız yine 30 gün içerisinde işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. İade için ise müşteri hizmetlerini aramalısınız. İade ettiğiniz ürünlerin bedeli en geç 30 gün içerisinde yapılıyor.

Sitenin satış politikası ve olanakları bu şekilde. Giyim ve aksesuar alışverişi yapmak istiyorsanız markalarcadirim.com sitesine bir göz atabilirsiniz.

Henüz yazıldı