hanstoree

hanstoree hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Hanstoree.com internet sitesi bay-bayan spor ayakkabısı satıyor. Ürünler markalarına göre kategorilere ayrılmış. Adidas-Nike, New Balance, Puma, Reeboox kategorileri var. İstediğiniz markaya tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca eğer indirimdeki ürünleri görmek isterseniz “İndirimler” butonuna tıklayabilirsiniz. Sitede henüz çok fazla seçenek yok. Ürünler geldikçe güncelleniyor.

Herhangi bir ürünü satın almak için ürünün üzerine tıklayıp, ayakkabı numaranızı seçtikten sonra sepetinize eklemeniz gerekiyor. Ürünleri sepete attıktan sonra sağ üst taraftan sepetinizin üstüne tıklayarak “Ödeme Yap” butonunu tıklamalısınız. Açılan sayfadan hesap oluşturabilir ya da misafir alışverişi yapabilirsiniz. Üye olursanız siparişinizin takibinizi yapabilirsiniz.

“Ödeme Yap” butonuna tıkladıktan sonra isim-soyisim, telefon, adres gibi bilgileri doldurmanız gerekiyor. Buradan kargo ile ilgili alanları seçtikten sonra ödeme seçeneğinizi de seçiyorsunuz ve siparişi tamamlıyorsunuz.

Siteden aldığınız ürünü sadece “Kapıda Ödeme” seçeneği ile gönderebiliyorsunuz. Bunun dışında kredi kartı, havale/eft gibi bir ödeme seçeneği maalesef yok. Sitenin alt tarafında banka logoları olsa da siteden kredi kartıyla alışveriş yapma gibi bir imkanınız yok.

Eğer siteden 100 TL ve üzerinde alışveriş yaparsanız kargonuz ücretsiz olarak gönderiliyor. Sitede ayakkabı satıldığı için 100 TL altında ürün bulmak pek mümkün değil. Satın aldığınız ürünün hangi kargo ile gönderileceği belirtilmemiş. Ödeme bölümünde dahi hangi kargoyla gönderileceğini görüntüleyemiyorsunuz.

Siteden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek ya da iade etmek isterseniz, ürün elinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde iade ya da değişim talep edebilirsiniz. Ürünün kesinlikle kullanılmamış, ambalajının bozulmamış, kutusunun tahrip edilmemiş olması, tekrar satılabilirliğinin korunması gerekiyor. Ürünü iade ederken bütün fatura nüshalarıyla birlikte geri göndermelisiniz. Ürün iadesi için müşteri temsilcileriyle görüşebilir ya da site üzerindeki ürün iade formunu doldurabilirsiniz. Bu bölümü eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. İade ettiğiniz bir ürünün bedelinin hesabınıza ne zaman aktarılacağı konusunda herhangi bir bilgi verilmemiş.

Hanstoree.com internet sitesinin satış politikaları ve incelemesi bu şekilde. Site genel olarak olumlu görünse de çok fazla bilgi eksikliği olduğu için eksi puan alıyor. Spor ayakkabı ihtiyaçlarınız için siteden alışveriş yapıp yapmamak tamamen sizin tercihiniz…

Henüz yazıldı