gurmeelikit

gurmeelikit hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Gurme E-likit size sigarayı bıraktırmayı amaçlıyor ve gurme likitler satıyor. Bu likitler sayesinde sigarayı bırakmanızı sağlıyorlar. Sitede gurme likitler, full kitler, modlar, atomizerler, yedekler ve aksesuar isimli kategoriler var. İhtiyacınıza göre bu kategorilerden istediğiniz ürünleri seçebiliyorsunuz. Sitede çok fazla ürün yok ancak farklı çeşitler var. Özellikle gurme likitleri başarılı diyebiliriz.

Herhangi bir kategoriye tıkladığınızda sıralama yapabiliyorsunuz. Ucuzdan pahalıya, pahalıdan ucuza, alfabetik sıraya ve puanlara göre sıralama seçenekleri var. İstediğiniz ürün ya da ürünleri sepete attıktan sonra sağ üst taraftaki “Sepetim” butonuna tıklamalısınız. Açılan sayfanın en altındaki “Alışveriş Tamamla” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir sayfa çıkıyor. İsterseniz hesap oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturmak istemiyorsanız da misafir olarak alışveriş yapabilirsiniz. Ardından kişisel bilgilerinizi girdikten sonra kargo metodu, ödeme metodu gibi seçenekleri seçip siparişi tamamlayabilirsiniz.

Sitede sadece banka havalesi/eft seçeneği var. Kredi kartı, kapıda ödeme, BKM Ekspress gibi ödeme seçeneklerine yer verilmemiş. Hesabınızdan ödeme yapıp ürün satın alabiliyorsunuz. Bu, eksi puana neden oluyor. Güven problemi yaşamanıza da neden olabilir.

Firma, Aras Kargo ile çalışıyor. Bütün ürünleriniz herhangi bir alt limit olmaksızın Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderiliyor. Siparişiniz ödeme yaptığınız gün işleme alınıyor ve aynı gün kargoya veriliyor. Yani firma stoklu çalışıyor. Bu sayede kargonuz hızlı bir şekilde elinize ulaşıyor. Cumartesi günü 12:00’den sonra verilen siparişler ilk iş gününde kargoya veriliyor. Pazar günleri ise kargo çıkışı yapılmıyor.

Sipariş ettiğiniz bir ürünü iade etmek isterseniz sitedeki iade talep formunu doldurmanız gerekiyor. Bu forumdan başka iade işlemleriyle ilgili herhangi bir bilgi verilmemiş. İade ya da değişim işleminin ne kadar süreceği, ücretin ne zaman hesabınıza yatırılacağı gibi önemli bilgiler sitede yer almıyor.

Herhangi bir sorunuz varsa sitedeki “Canlı Destek” bölümünden müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Bu bölümden hızlı bir dönüş almanız mümkün. Merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Ancak bunun dışında firmanın adres bilgileri mevcut değil. Sadece telefon numarası var. Bu da, internet üzerinden alışveriş yapmaya şüpheli yaklaşanlar için olumsuz bir durum.

Site genel olarak çok olumlu bir tablo çizmiyor. Stoklu çalışmaları, hızlı ve ücretsiz kargo olması olumlu ancak tek bir ödeme seçeneğinin olması, firma bilgilerinin yer almaması ve iade ile ilgili bir bilgi olmaması eksi puan almalarına sebep oluyor. Sitede satılan ürünlere ihtiyacınız varsa bu siteyi tercih edip etmeme kararını size bırakıyoruz...

Henüz yazıldı