Gittigidiyor Güvenlimi

Gittigidiyor

gittigidiyor hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
6.7
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Pek çok farklı bünyesinde barındıran sitelerden bir tanesi olan Gittigidiyor benim de bir ürün alacağım zaman ilk olarak baktığım internet siteleri içerisinde yer alıyor. Burada farklı satıcılar milyonlarca ürünü bizlere sunuyor. Ancak site üzerinden alışveriş yapacağınız zaman öncelikli olarak satın alacağınız ürünün detaylarına bakın. Çünkü burada satıcılar sıfır ya da ikinci el ürünler satıyorlar. Benim satın aldığım ürün sıfır bir üründü. Daha öncesinde yabancı bir sitede gördüğüm etek burada da satılınca satın almak istedim. 29,90 TL fiyatı benim için oldukça uygundu. Ürün belirtilen süre içerisinde kargoya verildi. Adresime geldiği zaman da aynı fotoğrafta gördüğüm bir üründü. Üstelik satın alım işleminin her aşamasında satıcı ile görüşerek aklımdaki soruların cevaplarını da almış oldum.

Henüz yazıldı

tuğçe 3 yıl önce yazıldı

26/05/2016 tarihinde kablosuz şarj aleti aldım gelen alet arızalı çıktı sorun bildir dedim. 30/05/2016 tarihinde satıcıya gönderdim. 01/06/2016 tarihinde kargoyla tekrardan farklı bir ürün gönderdiler. 02/06/2016 tarihinde ürün elime ulaştı denedim tekrardan çalışmadı satıcıyla görüştüm ürünü bize geri gönderin iade işlemlerini yapalım dediler. GittiGidiyor üzerinde ürünü iade işlemleri yapmak için girdiğimde ödenen tutar satıcıya aktarıldığını gördüm. GittiGidiyor 24/05/2016 tarihinden beri bana mesaj atıyor yok. Şu ürünlerimizde 23.59'a kadar şu kadar alışveriş yaparsan, şu kadar indirim alacaksın yok şunu yaparsan şu yapılacak bunu alırsan şu kadar hediye puanın olacak diye böyle diye diye 10 tane mesaj geldi. Ama hiçbiri de benim bilgim olmadan onay verildiğine dair değil. Güvenilir bir sayfa sandım maalesef yanılmışım. Teşekkürler GittiGidiyor

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
tasarimix 3 yıl önce yazıldı

Buraya bir ürünü satmak için koyduğumda en fazla 1 gün sonra satıyorum, sitede sürekli gezinen insanlara birşeyler satmak çok kolay oluyor. Neler çok satılıyor araştırıp aynı ürünü satışa çıkarıyorum ve ürün fiyat karşılaştırmalarında galip geliyorum ve ürünü satıyorum.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
editör 2 yıl önce yazıldı

İnternet üzerinden 2. el cep telefonları satın almak her zaman risklidir. Çünkü bu telefonları inceleyemiyor ve yalnızca verilen bilgiler ışığında satın alım işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Ben de geçtiğimiz günlerde Gittigidiyor üzerinden Nokia markalı bir cep telefonu satın aldım. İlan üzerinde cep telefonunun resimlerinde herhangi bir sorun yoktu. Açıklama kısmında aynı şekilde beni tatmin edecek şeyler yazıyordu. Satıcı ile görüşmemden sonra telefonu satın aldım. Ürün 2 gün sonra elimdeydi. İlk başlarda sorun yok gibi görülse de telefonu açtığım zaman bataryanın ölü olduğunu anladım. Ancak sonrasında satıcı ile yaptığım görüşmelerde telefonu bana orijinal yolladığını ve iade kabul etmeyeceğini söyledi. Gittigidiyor müşteri temsilcisine bu konuda yaşadığım sorunları iletmeme rağmen de bir sonuç elde edemedim. Dolayısıyla özellikle cep telefonu gibi ürünler satın alacağınız zaman mutlaka bireyselden çok kurumsal satıcılara dikkat etmenizi öneririm.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
uye317 2 yıl önce yazıldı

Şu anda Türkiye’nin en yaygın e-ticaret sitelerinden biri olan gittigidiyor.com, kendi stokları bulunmayan bir site. Ülkenin dört bir yanından satıcılar satmak istedikleri ürünü gerekli kategorilerde kendi hesaplarını oluşturarak satabiliyor. Yani site aslında sadece aracı işlevi görüyor. Siz siparişi verip ücretini sisteme ödedikten sonra paranız, sitenin havuzunda bekliyor. Ardından satıcıya haber verilerek ürünü kargoya vermesi isteniyor. Kargo bilgileri de sisteme girildikten sonra ürüne onay vermek için birkaç gün süreniz bulunuyor. Ürüne onay verdiğiniz anda ise para satıcının hesabına geçiyor. Yani bu sistemle yanlış/hatalı/bozuk ürün gönderimi pek mümkün olmuyor. Fakat siz yine de puanı yüksek satıcılardan ve özellikle “orijinal” logosu bulunan ürünlerden almaya özen gösterin.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
uye282 2 yıl önce yazıldı

Yıllardır güvenle kullandığım müthiş güven veren site

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!

Gittigidiyor gibi aracı sitelerden alışveriş yapmak son derece güvenli fakat birkaç konuda bilinçli olmanız gerekiyor. Ayrıca fiyat olarak diğer mağaza tarzı çalışan sitelerden çok daha düşük fiyata ürün bulabiliyorsunuz. Yeterki bilinçli kullanıcı olun, alışveriş yaptığınız satıcıları iyi analiz edin. Neyse sözün özü gittigidiyor.com'u tavsiye ediyorum.

uye298 5 yıl önce yazdı

Gittigidiyor'da alıcı kendi güvenini yaratıyor, hangi ürünü kimden aldığınız, satıcı ile iletişim kurmak çok önemli.

editör 5 yıl önce yazdı
editör 6 yıl önce yazıldı

Ürün gittigidiyor'dan ucretsizkargo34 adlı kullanıcının düzenlediği kampanyadan satın alındı, sorunsuz bir alışveriş oldu, kargo ücretsiz. Ürün fiyatına göre gayet tatmin edici fakat kullanma kılavuzu çok eksik. Avantajı - Fiyat, pratiklik Dezavantaj - Adaptörü yok, kullanım kılavuzu eksik, pedal kullanışsız ve plastiği kalitesiz

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!