Fashionfoni

fashionfoni hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Editör yorumu

İsmi markafoni'yi anımsatsa da, fashionfoni bünyesinde bir çok kampanya barındırarak müşterilerine çeşitlilik sunuyor. Site içerisinde 'Kurumsal' başlığı altında yer alan bilgilerde şirket olduklarına ait bir ibare bulunmuyor, sadece ' Fashionfoni İnternet Hizmetleri' yazmak ile yetinilmiş. Dolayısıyla satılan ürünlerin orijinalliği ve faturalandırma tartışılır durumda. Fashionfoni reklam amacı ile kullanıcısı olmayan e-postalara izinsiz(spam) olarak eposta gönderiyor. Bu durum reklamdan öte antipatik bir hal alıyor.

uye276 3 yıl önce yazıldı

telefonlara ulaşılamıyor saat 9.00 dan itibaren hala ilk sıradayım şuan saat 11.50 telefonu açmıyorlar. kesinlikle alışveriş yapmayım, ürünler orjinal değil.

uye253 3 yıl önce yazıldı

Bu siteden siparişini verdiğim ürün bugün elime ulaştı. İçinden fatura çıkmamasıyla birlikte ürün de %100 sahte çıktı. Kesinlikle alışveriş yapmayın.

uye252 3 yıl önce yazıldı

Dediklerinizde haklı olabilirsiniz bir işletme olmak için ünvan yeterli gibi geldi bana illa ltd yada a.ş olunmak zorunda değil ayrıca kredi kartı satışı olduğu için zaten fatura kesmeme gibi bir durum olamaz şirtet olmayanlara bankada sanal pos vermez baktığım kadarı ile yapı krediş ve bonus kullanmaları şirket olduklarını gösteriyor sadece bende bir yorum yapmak istedim teşekkür ederim