Devvitrin Güvenlimi

Devvitrin

devvitrin hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Devvitrin.com “Türkiye’nin En Büyük Vitrini” sloganıyla satış yapıyor.  Sitede anne ve bebek bakımı, besin takviyeleri, cilt bakımı, güneş ürünleri, kişisel bakım ürünleri,  makyaj, saç bakımı, sağlık ürünleri, vücut bakım ürünleri, burun açıcı ürünler, cinsel sağlık ürünleri, haşere öldürücüler satılıyor. Her kategori de kendi içinde başlıklara ayrılmış. Bu sayede aradığınız ürünü kolayca bulabiliyorsunuz. Sitede indirimli ürünler ilk sıralarda listeleniyor. İndirimli ürünleri kolayca bulabiliyorsunuz. Ürünlerin çoğu indirimli. Her bütçeye uygun fiyatlara sahip ürünler var. Bir şey satın alabilmek için siteye üye olmanıza gerek yok ancak hem indirimlerden haberdar olmak için hem de siparişlerinizi kolayca takip edebilmek için üye olabilirsiniz. 40 TL ve üzeri bir ürünü sepete attığınızda satın al butonuna bastıktan sonra karşınıza %50 indirimli promosyonlu ürünler de çıkıyor. Bir şeye ihtiyacınız varsa buradan da indirimli olarak alışveriş yapabiliyorsunuz.  
Ödemenizi kredi kartıyla, havale/EFT ile, kapıda nakit ya da kredi kartıyla yapabiliyorsunuz. Kozmetik ürünlerinde kredi kartına taksit yapılmadığı için sitede taksit seçeneği yok ancak bazı bankalar alışverişten sonra taksit yapma olanağı sunuyor. Bunun dışında BKM Ekspress gibi ekstra bir ödeme seçeneği yok. 
Ödemenizi yaptıktan sonra satın aldığınız ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Aras Kargo veya MNG Kargo’yu seçmeniz  mümkün. 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda ürünleriniz ücretsiz kargoyla gönderiliyor. 100 TL’nin altındaysa 5,75 TL kargo ücreti ödüyorsunuz. 
Satın aldığınız ürünleri kargo personelinin yanında açmalısınız. Eğer bu sırada ambalajlarda bir hasar varsa kargoyu tutanak tutturarak geri göndermeniz gerekiyor. Bütün belgeleri ve  faturaları da bu sırada göndermelisiniz. Satın aldığınız bir üründen memnun kalmadığınız takdirde iade edebiliyorsunuz. Yanlış ürün satın aldıysanız da ambalajı ve faturasıyla beraber kargo ücretini ödeyerek ürünü geri göndermeniz gerekiyor. Ürün size ulaştığı tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde iade talebi yapmalısınız. 
Firmanın şartları bu şekilde. Ücretsiz kargo limiti biraz yüksek tutulmuş olsa da güzel dizaynı, çeşit fazlalığı ve alışveriş yapmanın kolay olması sayesinde artı puan kazanıyor. Eğer sitede satılan ürünlere ihtiyacınız varsa bir göz atabilirsiniz. 

Henüz yazıldı