dermolist

dermolist hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
10
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Henüz yazıldı

elifkaya 8 ay önce yazıldı

Merhaba.  Bazı kozmetik dermokozmetik alışverişlerim var fakat birçok siteye baktım .Alıcam ürünleri en uygun fiyata dermolist de buldum. Daha önce bu siteden alışveriş yapanınız var mı???? Lütfen cevap yazın. 

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!

İlk kez internet ten alış veriş yaptığım için tedirgindim. fakat yaptığım alışveriş de hüsrana uğramadığım için şuan mutluyum. .siparişim ertesi gün elimdeydi. hatta iyi ambalaj ve testır için teşekkürler dermolist.

elifkaya 8 ay önce yazdı

Merhaba, editörün yorumunu okuduktan sora siteyi inceleyip sipariş verdim. Ertesi gün sorunsuz bir şekilde ürünler elime ulaştı, fiyatlarıda oldukça uygun kesinlikle tavsiye ederim.

gultenkt 8 ay önce yazdı

Merhaba Admin. Çok Teşekkür ederim cevap için. Yine de Siteyi arayıp öyle alışveriş yapmayı düşünüyorum. Çünkü ilk kez internetten alışveriş yapacağım. ilginize teşekkür ediyorum.

elifkaya 8 ay önce yazdı

Merhaba, site güvenilir görünüyor. Açık adres, telefon gibi bilgiler verilmiş. Ek olarak sipariş aşamasında sitede SSL yönlendirmesi oluyor. Fiyat olarak diğer sitelerden uygun görünüyor. Alışveriş yapmanızda sakınca yok gibi, yine de karar sizin.