Cityfoni

cityfoni hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Cityfoni hakkımızda sayfasında yaptığı işlerden bahsederken 'eğlence mekanlarında, sağlık ve güzellik merkezlerinde, kültür ve sanat etkinliklerinde %90'a varan indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz' tanımını kullanmış fakat sitelerinde hiç bir mekana ait fırsat ya da satılık hizmet bulunmuyor. Sitelerinde daha çok gündelik ihtiyacınız olmayan, tüm ürün fırsat sitelerinde olan ürünler daha pahalıya satılıyor. Muhtemelen hazır stokları yok ve tedarik süreçleri uzun zaman alıyor olabilir. Ürün temininde sıkıntı yaşatabilir. İletişim sayfasında adres ve telefon bilgileri verilmiş fakat herhangi bir şirket bilgisi bulunmuyor.

Henüz yazıldı

editör 1 yıl önce yazıldı

Cityfoni.com vileda virobi temizlik robotu satışına başlamış. Bu ürünün satış fiyatı indirimsiz olarak her yerde 99 TL, ama cityfoni 180 TL'den 99 TL'ye düştüğünü bildirmiş. Cityfoni yetkilileri bu ürün nerede 180 TL gösterebilirlerse bravo diyeceğim. Üstelik yeni ürün reklamı yapıyorsunuz ona da özen göstermiyorsunuz. E-posta'da Vileda yerine 'Vilada' yazılmış :) Tebrikler.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
editör 5 yıl önce yazıldı

Citifoni.com gezi parkı eylemlerinden medet umarak para kazanma çabasına girişmiş. Bu eylemlerin çabasını anlamadığı gayet açık, kapitalizmin insanları sömürmesine karşı ayaklanan kitlere bu tip ürünler sunmak akılcı değil.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!