Cazip Shop

cazip shop hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Cazipshop.com fotoğraf makinesi ve aksesuarları satan ve hazır e-ticaret yazılımı kullanan bir sanal mağaza. Sitelerinde ürün iadesi konusunda yapılan açıklamalar tüketici haklarına uygun. Gittigidiyor, yenicarsim ve n11 sitelerinde de satış yaptıklarını ve %100 müşteri memnuniyeti aldıklarını belirmişler. 750TL ve üzeri alışverişlerde karo ücretsiz. Fotoğraf makinesi ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmış bir mağaza.

Henüz yazıldı

uye234 1 yıl önce yazıldı

bir çok arkadaşımdan ilk duyduğum izlenimler olumluydu.telefonla irtibata geçip 2 model arasında kaldığımı belirttim.telefonda bana yardımcı olan şahin bey doğru ürünü tercih etmeme yardımcı oldu.internet üzerinden saat 16:00 da verdiğim siparişim ertesi gün sabah saat 10.30 da elimdeydi.sözlerinde duran dürüst ilgili satıcı.cazipshop u herkese tavsiye ederim

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
uye204 1 yıl önce yazıldı

Bu firmanin sirkecide 2 tane dukkani var bunlar Canon ve Nikon urunlerini dogubank tan ve disardan kacak olarak getiriyolar ve naylon fatura duzenliyorlar faturayi Dogubank ta dursun adinda bir sahis hallediyor.yani faturali urun falan satmiyorlar vergi kacakcilari bunlar ayrica 2 yil garanti veriyolar sozde o da yalan onunda bilgisayarda photoshop ta yapip insanlara garantili diye yutturuyorlar.bunlar sahetakar ve hirsiz ayrica piyasada herkesin islerini baltalamaya calisiyorlar aman dikkat edin bunlarin en ufak birsey almayin sattiklari makinelerin hepsi spot ve faturasiz garantisiz naylon fatura duzenliyorlar dukkanda bu mallari tutmuyolar depolari var onunda yerini biliyorum dukkanda 2 makine koymuslar onlari faturali ama gostermelik digerleri hep spot kacak bunlara dikkat edin ayrica sattilari cantalarda nikon ve canon degil hepsi sahte.. bunlardan uzak durun..

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!

Cazip Shop hakkinda arkadasimiz eksik yazmis bu firmanin sirkecide 2 tane dukkani var arkadasim 2 ay once canon dslr makina aldi fiyati diger yerlere gore uygun oldugu icin aradik sorduk urun garantili mi faturasi var mi diye bize urun garantili faturasi var dediler bizde guvendik aldik ama cok buyuk hata yapmistik urun geldi icindeki fatura naylon fatura oldugunu anladik ve arastirdik bu firmayi ve sirkecide bunlari seven yok nedeni ise sahtakarlar ve insanlari kandirip sozum ona ticaret yaptik

uye205 5 yıl önce yazdı

Eğer elinizde kanıtınız var ise başkalarının mağdur olmaması için derhal hukuki yollara başvurmalısınız. Ödeme yaptığınız yöntem, teslim alma şekliniz hukuki açıdan kanıt sayılabilir. Elinizdeki faturanın gerçek olduğundan şüphe ediyorsanız Gelir İdaresi Başkanlığının web sitesinden mal aldığınız mükelleflerin faal olup olmadıklarına bakabilirsiniz.