Bunlar Marka

bunlar marka hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Bunlarmarka.com'a girdiğinizde site logosunda 'Markada Marka' yazması alışveriş öncesi ilk negatifliği oluşturuyor. Sitede dünyaca ünlü markalara ait ayakkabılar satılyor fakat hepsine tek fiyat 149 TL verilmesi ve Grupfoni fırsatı ile 59 TL'ye alınabilir olması sahte olma olasılığını artırıyor. Sitede ürünlerin yurt dışından ithal edildiği ve orijinal olduğu belirtilmiş fakat %100 orijinal ibaresi bulunmuyor. Bunlarmarka.com'da iade şartlarına ait bir alan bulunmuyor, aldığınız ürünlerin yasal olarak 7 gün içinde cayma hakkı ve en az 2 yıl satıcı garantisinde olduğunu bilmelisiniz. Bunlarmarka.com'dan alışveriş yapmak pek güvenli görünmüyor.

Henüz yazıldı

uye226 5 yıl önce yazıldı

2. ayakkabımı sipariş ettim. Sipariş verdiğimde saat 6 falandı, ertesi gün kargoyu görünce şaşırdım. 2.sinin numarası yanlış geldi, mail gönderdim 5 dakika sonra döndüler ve ilkinin ellerine ulaşmasını beklemden hemen ikinciyi kargolayacaklarını söylediler ve dediklerini yaptılar bence fena çalışmayan bir site ekibi

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
uye217 5 yıl önce yazıldı

New Balance ayakkabı geldi...3.sınıf taklit!Ürün iadesi için 'sıranı bekle kardeşim' dendi...Kargo görevlisi paketi açtırmıyor.İadeyi cebinizden yapıp 'sıranızı' eğer gelirse bekliyorsunuz!Grupfoniye bunu bildirdim,fotoğrafları ile gönderdim ancak satmaya devam ediyortlar çekleri...uzak durun

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
uye195 5 yıl önce yazıldı

Arkadaslar tamamen grupfonı kalıtesıne güvenerek ındırım kuponunu aldım bu sıtedin.Ürünler kesınlıkle orjınal değil.Şu an da ulaşmaya çalışıyorum kendılerıne.Geri donus alamazsam dırek şikayet edecem bunları.Bulundugum yerde cok fazla alısverıs yapabılıcegım yerler olmadığı ıcın bır hata yaptım.Ama kesınlıkle değmez .

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!

Marka ayakkabılara ait sahte ürünler Türkiye piyasasında çok bol, devletin bu konuda çalışması var ama cezalar caydırıcı olmadığı için arkası kesilemiyor. Bu tip sitelerden alışveriş yapmadan önce iletişime geçmekte fayda var. Grupfoni'de her önüne gelen siteye kampanya oluşturmamalı, bir standart belirlemeli en azından e-ticaret siteleri için.