bilsemc2 Güvenlimi

bilsemc2

bilsemc2 hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Bilsemc2.com, Bilim ve Sanat Merkezi okullarına giden öğrenciler için 1. Sınıftan 8. Sınıfa  kadar olan bütün derslere yönelik deneme sınavlarını bulabileceğiniz bir yer. Ayrıca sitede pdf kaynakları da yer alıyor. Siteye sadece bilgisayar üzerinden değil tablet ve cep telefonundan da giriş yapabiliyorsunuz. Tablet ve cep telefonuna da uyumlu olan bilsemc2.com’dan deneme sınavları çözebiliyorsunuz. Siteden ücretsiz deneme sınavı çözmeniz mümkün ancak herhangi bir işlem yapabilmek için öncelikle mailinizi yazarak ve bir şifre belirleyerek üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra mail adresinize bir onay maili geliyor ve bu maili açarak linke tıklıyorsunuz. Bu nedenle mail adresinizin doğru olduğundan emin olmalısınız.

Siteden ücretsiz deneme sınavlarını çözebiliyorsunuz. Daha fazla deneme sınavı için siteye ücretli üye olmalısınız. Üyelik ücreti 100 tl. Bu ücreti bir kere ödüyorsunuz. Ücretli üyelik 8. Sınıfa kadar geçerli. 8. Sınıfın sonunda ücretli üyeliğiniz de sona eriyor.

Ücreti havale/EFT ve kredi kartıyla yapabiliyorsunuz.  Eğer isterseniz PTT üzerinden de ücret ödeyebilirsiniz. Üyelik ücretini ödedikten sonra Whatsapp numarasından iletişime geçip, üye olduğunuzu bildirmekte de fayda var. Ödemeniz yapılınca site üyeliğiniz onaylanıyor. Sitedeki telefon numarası sadece Whatsapp’a ve mesajlara bakıyor. Aramalara cevap verilmiyor. Whatsapp, mesaj ya da Facebook üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sitenin Facebook sayfası da oldukça aktif. Eğer Facebook kullanıyorsanız sitenin haberlerini takip edebilmek için Facebook sayfalarına da bakabilirsiniz. Ayrıca bazen buradan zekâ soruları da soruluyor. Çocuğunuzla beraber bu soruları çözebilirsiniz.

Bilim ve Sanat Merkezleri’nde okuyan üstün zekâlı öğrencilerin eğitimi incelik isteyen bir durum. Bu çocukların ekstra deneme sınavları çözmeleri işlerine yarayacaktır. Eğer “Üstün Zekâlı” tanısı almış bir çocuğunuz varsa ve Bilim ve Sanat Merkezi’nde eğitim görüyorsa bu site sizin için uygun bir site. Üyelik ücreti 1 kereliğine ödendiği için uygun bir ücret diyebiliriz. Sitenin güvenilir olmadığı konusunda da herhangi bir şikâyet ya da yorum yok. Üstün zekâlı çocuklara yönelik hazırlanmış testlere ihtiyacınız varsa ve çevrimiçi olarak da bu testlere bakmak istiyorsanız bilsemc2.com’u tercih edebilirsiniz.

Henüz yazıldı

sevgi 4 ay önce yazıldı

bilsemc2 sitesinden uzak durun derim. para kaygısı güden ticari bir oluşum. soruları kalitesiz, bilsem'e paralel değil. tek iyi yanı iyi reklam yapmaları. reklam iyi ama içerik boş maalesef. adeda, örnek akademi, yükselen zeka gibi kaliteli yayınlar var. kaliteye önem verin.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!