Bilet Eviniz Güvenlimi

Bilet Eviniz

bilet eviniz hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Bileteviniz.com uçak bileti ve otel rezervasyonu yaptırabileceğiniz bir site. Site özellikle uçak bileti konusunda uzmanlaşmış. Küçük bir test yaptığınızda uçuşlara ait doğru bilgileri verdiğini görüyorsunuz fakat bu siteden bilet almaya kalktığınızda ek komisyon değerini de toplam ücrete ekliyorlar. Ek komisyon değerleri yaklaşık 5 TL. Örneğin 84 TL tutarında olan Anadolujet biletlerini bu siteden 89 TL karşılığında alıyorsunuz. Bana göre bu sitenin en önemli fonksiyonu bir çok hava yolu firmasına ait bilet fiyatlarını ve uçuş saatlerini karşılaştırabiliyor olması. Eğer uçak biletine ek olarak bileteviniz.com komisyon değerini öderim diyorsanız bu siteden alışveriş yapabilirsiniz.

Henüz yazıldı

üye367 2 yıl önce yazıldı

Ben yaklaşık 2 senedir tüm işlemlerimi bu siteden yapıyorum. Puan biriktirme olayları filan var. Bazen o puanları kullanarak daha ucuza getiriyorum. Şimdi tasarımlarını da yenilediler bilgilerimi kaydediyorum her seferinde uçacak kişilerin bilgilerini yazmaktansa seciyorum tık tık doluyor hepsi 2 dk da alıyorum biletimi. Ben öneriyorum uçak bileti almak isteyen herkese.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye365 2 yıl önce yazıldı

Ben guvendim pisman oldum.300 liraya aldigim bileti aciga aldirmak istedim 60 lira ceza ve varsa bilet farki fiyati odersiniz dediler kabul ettim bileti tekrar aktiflestirecegim zaman bilet farki fiyati olarak 205 lira odemem gerektigini ogrendim aslinda bilet fiyati ilk aldigim tarihteki fiyatla ayniydi ama sistemleri bilet farki fiyatini otomatik hesapliyormus ve 205 cikiyomus.300 liralik biletin ustune bi de 205 lira odemek istemedigim icin iptal ettireyim dedim 110 lira ceza kesilecegini soy

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!