Babygarace

babygarace hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Babygarace.com.tr bebek ürünleri satıyor. Siteye girdiğinizde ilk olarak üstteki linkler göze çarpıyor. Yeni ürünler, indirimdekiler linklerine tıklayıp ürünleri inceleyebiliyorsunuz. Diğer kategorileri incelemek için sayfanın biraz aşağısına inmeniz gerekiyor. Aşağıda, sol tarafta bebek arabaları, akülü arabalar, oyun parkları, oto koltukları, mama sandalyeleri, yürüteçler, beşikler, emzirme ürünleri, ana kucakları, bebek odaları, bebek banyo ve sağlık ürünleri gibi birçok kategorideki ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürünler de kendi aralarında farklı kategorilere ayrılıyorlar. Bir kategoriye tıkladığınızda alt kategorileri de inceleyebilirsiniz. Ürünler ayrıca markalarına da göre kategorilendirilmiş. İstediğiniz markaya tıklayarak ürünlere bakabilirsiniz.

Beğendiğiniz herhangi bir ürün varsa sepet işaretine tıklayabilirsiniz. Açılan sayfadan “Alışverişe Devam Et” butonuna tıklayabilir ya da “Siparişi Tamamla” diyebilirsiniz. “Siparişi Tamamla” dedikten sonra yeni bir sayfa açılıyor. Bu sayfadan üye olabiliyorsunuz. Eğer isterseniz Facebook ile de bağlanabilirsiniz ya da üyelikle uğraşmamak için “Üyeliksiz Alışverişe Devam Et” butonuna tıklayabilirsiniz.

Siteden ürün satın alacaksanız ödemeyi kredi kartı ile ya da havale/EFT ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ürün satın alacaksanız alışverişinizi 9 takside bölebilirsiniz. Bonus Card, Axess, Maximum Kart ve World Kart’a 9 taksit seçenekleri mevcut.

Satın aldığınız ürünler UPS Kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese gönderiliyor. 100 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız kargonuz ücretsiz olarak adresinize gönderiliyor. 100 TL’nin altındaki alışverişlerde ise 18 TL kargo ücreti var. 20 TL’lik alışveriş yapsanız bile 18 TL kargo ücreti ödemeniz gerekiyor ki bu kargo ücreti gerçekten çok fazla.

Satın aldığınız bir ürünü size ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde teslim aldığınız şekilde, aksesuarları birlikte eksiksiz ve hasarsız bir şekilde iade edebilirsiniz. İade işlemi için ürünün faturasını da göndermeniz gerekiyor. Eğer iade etmek istediğiniz ürün ya da ürünler ayıplı ise kargo ücretini firma karşılıyor. İade ettiğiniz ürünü orijinal kutu ve ambalajıyla göndermeniz gerekiyor. Ayrıca ürünün orijinal kutusunun üzerine kargo etiketi yapıştırılmamış ve koli bantı ile bantlanmamış olması, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması önemli. Gönderdiğiniz ürünler iade için uygunsa, kredi kartı ile yapılan alışverişler 1-3 hafta içerisinde hesaba yansıtılıyor. Havale/EFT ile yapılan alışverişlerin iadesi bankaya göre değişebiliyor.

Babygarace.com.tr sitesinin satış şartları bu şekilde. Genel olarak olumlu bir tablo çizse de kargo ücretinin çok pahalı olması olumsuz puan almasına sebep oluyor. Eğer bebeğiniz için ürün satın almanız gerekiyorsa bu siteyi tercih edebilirsiniz.

Henüz yazıldı