aloanne

aloanne hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
0
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

Her çeşit anne ve bebek ürün gruplarına yer veren aloanne.com adresi, anne ve bebek, dermokozmetik ürünlerin yanı sıra makyaj, cinsel sağlık ve cilt bakım ürünleri de bulabileceğiniz bir site olarak hizmet vermeye devam ediyor. Siteye giriş yaptığınızda sitede yer alan ürün fiyatlarının oldukça ekonomik olduğunu hemen görebiliyorsunuz. Ürünlerde yüksek oranlarda indirime yer veren site aloanne plus kategorisinde de ekstra kampanyalı ve indirimli ürünleri de sizlerle paylaşıyor. Sitenin tasarımı, oldukça yalın bir şekilde hazırlanmış. 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava. Rapid SSL güvenlik sertifikasını kullanmayı tercih eden site, kredi kartınızı hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşmadığını ve kart bilgilerinizi sistemde tutmadığını da açıkça ifade etmiş. Cayma hakkı yasal süresi ise kargo tesliminden sonraki 7 gün olarak belirtilmiş. Kargo bedelinin müşteri tarafından karşılanacağı da açıkça belirtilmiş. Ancak, sitede iade etmek istediğiniz ürün konusunda site ile iletişime geçmeniz gerektiği de not edilmiş. Yani ürünü iade edebilmeniz için öncelikle site yetkililerinin de bu iade talebine onay vermesi gerekiyor. Buna neden gerek duyulmuş, pek anlam veremedik(!) Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için ‘Kargom Nerede?’ kısmından siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Site üzerinde hızlı alma şansını değerlendirerek, üye olmadan dilediğiniz ürünü taksit imkanlarından da yararlanarak, satın alabiliyorsunuz. Ancak, hızlı teslimat ya da aynı gün kargo şeklinde herhangi bir teslimat süresinden sitede bahsedilmemiş. Yani siparişinizi ne zaman teslim alabileceğiniz de belirsiz. Teslimatın süresini dert etmem, diyorsanız, geri iade konusunda öncelikle siteye danışma fikri kafanızı karıştırmıyorsa, siteden alışveriş yapmayı deneyebilirsiniz. Sitenin bilgi verme açısından birçok konuda yetersiz olduğunu düşünüyoruz. Yine de tercihi size bırakıyoruz.

Henüz yazıldı

bkbk 1 yıl önce yazıldı

Siz bir problem yaşayana kadar güvenli problem yaşadığınız andan itibaren tehtid ve hakarete maruz kalıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ben inat ettim hakaretten dava açıcam ayrıca yasal olmayan ilaç satışından dolayı gerekli mercilere şikayet edeceğiz.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Merve 1 yıl önce yazıldı

Kesinlikle uzak durun,beni yaptigim alisverise pisman ettiler.yanlis urun gonderdiler ve telefonda terbiyesizce konusuyorlar,bir daha asla

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye394 2 yıl önce yazıldı

Guvensiz ticaret kulyuru olmayan bir firma ..yeni yazip eski mama gonderen firma ayiptir ayippppp

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
üye383 2 yıl önce yazıldı

Ben Alisveris yaptim guvenilir ilgili sorun cözen bir yaklasimlari var herkeze öneririm

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!