444 Çiçek Güvenlimi

444 Çiçek

444 Çiçek hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Editör yorumu

444cicek.com 2000 yılından beri Türkiye’de online olarak çiçek hizmeti sunuyor. Son yıllarda doğum günü, özel günler, evlilik yıl dönümü gibi günlerde online olarak çiçek gönderimi yapmak çok moda oldu. 444cicek, bu akımın öncülerinden biri sayılır. 444cicek, Türkiye’de ilk kez teslimattan sonra SMS ile bilgi veren şirket olmayı başardı. Gönderimini yaptığı çiçekler seralardan tedarik ediliyor ve en taze çiçekler gönderiliyor.

Sitede sadece çiçek satılmıyor. Kişiye özel hediyeler, ilginç hediyeler, hediye sepetleri, ofis hediyeleri, retro hediyeler, takı ve aksesuarlar da satın alınabiliyor.

Site üzerinden kredi kartı ile çiçek satın alınıyor ve taksit seçeneği yok. Tek çekim olarak sipariş verebiliyorsunuz. Havale/EFT yöntemini kullanarak da çiçek siparişi verebilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir ödeme seçeneği mevcut değil. Site üzerinden sipariş vermenize gerek yok isterseniz Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak da sipariş verebiliyorsunuz.

Çiçek sipariş ettiğinizde, çiçeğin hangi zaman diliminde teslim edileceğini seçebiliyorsunuz. Çiçeğiniz, mümkün olan en kısa zamanda adrese ulaşıyor. 09:00-18:00 ve 18:00-23:30 saatleri arasında dağıtım garantisi mevcut. Ancak eğer banka havalesi ile ödeme yaptıysanız ödemeniz onaylanmadan siparişiniz işleme alınmıyor.

Eğer siparişten memnun kalmazsanız yani çiçeğinizin kalitesini beğenmezseniz ya da teslimat ile ilgili sorun yaşarsanız %100 para iadesi garantisi ya da telafi garantisi bulunuyor.

Türkiye’nin gönderim bölgelerinde yer alan bütün illerinde, şehir merkezlerine gönderilen bütün siparişlerde ürünün bedeline yol ücreti de dâhil yani ekstra bir yol ücreti ödemiyorsunuz ancak illerin şehir merkezlerine uzak bölgeleri için sipariş ekranında belirtilen tutar kadar yol ücreti alınıyor. Amasya ve Çanakkale şehir merkezleri için de yol ücreti alınıyor. Kastamonu, Sinop, Şırnak, Bayburt, Hakkâri, Mardin illerine çiçek gönderimi yapamıyorsunuz. Şu an sadece Türkiye içine gönderim yapabiliyorsunuz.

Özel günlerde yoğunluk sebebiyle teslimat saati garantisi verilemiyor. Özel günlerde zaten sipariş saati seçmek gibi bir imkânınız yok. Siparişiniz aynı gün içerisinde mümkün olan en hızlı şekilde alıcıya teslim ediliyor.

444cicek, senelerdir çiçek gönderimi yapan oldukça ünlü bir site. Eğer birine çiçek ya da sitede yer alan ürünleri göndermek istiyorsanız bu siteyi tercih edip etmemek tamamen size kalmış.

Henüz yazıldı