1dahasoyle

1dahasoyle hakkında gürüş ve detaylı bilgiler.
Siteyi ziyaret edin
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!
Henüz yazıldı

uye310 2 yıl önce yazıldı

1dahasoyle.com gördüğüm kadarıyla ürün seciminde başarılı bir alışveriş sitesi. Heryerde bulunmayan değişik ürünler seçilmiş, bazen yeni ürünler de eklemeye devam ediyor. Fiyatları genel olarak uygun, hatta bazı ürünler piyasanın baya altında diyebilirim. Kargo ücretinin sabit olması, 100 TL üzeri ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği olması da güzel. Ödeme ekranında SSL sertifikası var ve PayU ödeme altyapısını kullanmışlar, bu açıdan güven sorunu yaşamazsınız. Alışveriş deneyimine gelirsek verdikleri hediye kuponlar dahil toplamda birkaçyüz liralık alışveriş yaptım, genel olarak memnunum. Bir de sitede yazdığı üzere 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade hakkınız varmış. Bazen kutuda hediye ürün de gönderiyorlar sürpriz bir şekilde. Bu tür sitelerin sayısının artması dileğiyle.

YANITLA

Henüz yazıldı
Yorum yazmak için üye olmanız gerekli Yetersiz içerik!

Eskiden ebay, amazon vs yurt dışından arayıp bulduğum ürünler de var. 20-30 günde gelecek memnun kalır mıyım filan diye sipariş etmiyordum. Adamlar daha uygun fiyata aynı gün kargoluyorlar. O açıdan başarılı. Bir de iade kargosu ücretsiz olması güzel.

uye315 4 yıl önce yazdı

Güzel site, ben de beğeniyorum. Sosyal hesaplarında hediye ödül dağıtırken rastladım geçen. Hediye bana çıkmadı ama zaten fiyatları uygunmuş, bir alışveriş yaptım memnunum. Yurtiçi kargoyla çalışmaları ve hızlı kargo çıkarmaları güzel

uye311 4 yıl önce yazdı

1dahasoyle.com güvenilir görünüyor fakat sitede satılan ürünler şu an neredeyse piyasada kaynıyor, her yerde bulunabilir ürünler... Dolayısıyla ürün almak isteyenler için ilk iş diğer siteler ile fiyat + kargo kıyası yapmak olacak ek olarak satılan ürünlerin genelde 10TL civarında olması keşke ücretsiz kargo olsaydı dedirtiyor insana. Yine de başarılı...

editör 4 yıl önce yazdı

Başlıkta çıkmamış, sitenin ismi 1dahasoyle. 'Ö' harfiyle yada 'bir' diye yanlış yazarsanız yönlendiriyor. www.1dahasoyle.com asıl adresi.